Vítejte na stránkách společnosti Aleš Havlíček - WHITE TRANS
White Trans - mezinárodní a vnitrostátní doprava
Kontakt
NÁKLADNÍ DOPRAVA
Petr - dispečer
+420 605 228 602
Alexandra - dispečer
+420 605 228 605
Dagmar - dispečer
+420 605 228 650
AUTOBUSOVÁ DOPRAVA
Pavel Ekart - dispečer
+420 605 228 637

Napište nám

WHITE TRANS

Kariéra

V případě zájmu o zaměstnání nás neváhejte kontaktovat na e-mail: info@whitetrans.cz

Nabídka zaměstnání

Do našeho kolektivu hledáme nové řidiče autobusů

Požadujeme: spolehlivost, pracovitost, dochvilnost a komunikativnost, ŘP sk. D + digitální kartu řidiče

Nabízíme: práci na HPP ve stabilní společnosti, jistotu výdělku po celý rok (30.000,- Kč až 40.000,- Kč)

Pro více informací volejte, 605228607 nebo pište na jirka@whitetrans.cz

Řidič MKD nebo VKD

Hledáme zodpovědné řidiče pro mezinárodní a vnitrostátní přepravy.

Požadujeme: řidičský průkaz sk. C+E vč. profesního průkazu (min. 1 rok praxe), trestní bezúhonnost, pracovitost a časovou flexibilitu.

Nabízíme: stálé zaměstnání, nadstandardní platové ohodnocení

DISPEČER MKD

Požadavky na pozici dispečer mezinárodní přepravy

POPIS:

Chcete využít své jazykové a organizační schopnosti? Nebojíte se pracovat pod tlakem? Do našeho mladého kolektivu hledáme nové kolegy na pozici DISPEČER / KA mezinárodní kamionové dopravy.

NÁPLŇ PRÁCE

-komunikace s řidiči zákazníky

-administrativní činnost spojená s tvorbou přeprav

-vytváření cenových nabídek

-tvorba reportů a podkladů pro fakturaci

POŽADUJEME:

-SOU/SŠ vzdělání s maturitou

-uživatelskou znalost práce s PC (MS Office)

-dobré komunikační a organizační schopnosti

-komunikativní znalost AJ nebo NJ

-pečlivost, spolehlivost, samostatnost, aktivní přístup

-praxe není podmínkou, ochota učit se novým věcem ano

NABÍZÍME:

-nadstandartní platové ohodnocení

-práci v mladém kolektivu

-nové moderní kanceláře

-mobilní telefon

-zajímavou pracovní zkušenost

 NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.

Nabídka brigády

V současné době nehledáme žádné brigádníky.

Spolehlivá firma
PRAKTICKÉ INFORMACE
Kde nás najdete?