WHITETRANS

KARIÉRA U WHITETRANS

ŘIDIČ AUTOBUSU

Do našeho kolektivu hledáme nové řidiče autobusů. Požadujeme: spolehlivost, pracovitost, dochvilnost a komunikativnost, ŘP sk. D + digitální kartu řidiče. Nabízíme: práci na HPP ve stabilní společnosti, jistotu výdělku po celý rok.

Pro více informací volejte, 605228607 nebo pište na jirka@whitetrans.cz

ŘIDIČ MKD NEBO VKD

Hledáme zodpovědné řidiče pro mezinárodní a vnitrostátní přepravy. Požadujeme: řidičský průkaz sk. C+E vč. profesního průkazu (min. 1 rok praxe), trestní bezúhonnost, pracovitost a časovou flexibilitu.

Nabízíme: stálé zaměstnání, nadstandardní platové ohodnocení.

DISPEČER MKD

Požadavky na pozici dispečer mezinárodní přepravy

POPIS:

Chcete využít své jazykové a organizační schopnosti? Nebojíte se pracovat pod tlakem? Do našeho mladého kolektivu hledáme nové kolegy na pozici DISPEČER / KA mezinárodní kamionové dopravy.

NÁPLŇ PRÁCE:

komunikace s řidiči zákazníky

administrativní činnost spojená s tvorbou přeprav

vytváření cenových nabídek

tvorba reportů a podkladů pro fakturaci

POŽADUJEME:

SOU/SŠ vzdělání s maturitou

uživatelskou znalost práce s PC (MS Office)

dobré komunikační a organizační schopnosti

komunikativní znalost AJ nebo NJ

pečlivost, spolehlivost, samostatnost, aktivní přístup

praxe není podmínkou, ochota učit se novým věcem ano

NABÍZÍME:

nadstandartní platové ohodnocení

práci v mladém kolektivu

nové moderní kanceláře

mobilní telefon

zajímavou pracovní zkušenost

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.