Autobusová doprava

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA

Společnost  WHITE TRANS s.r.o. zajišťuje přepravu osob autobusy a osobními vozy na profesionální úrovni.

Všichni řidiči jsou pravidelně proškolováni a mají základy cizího jazyka (angličtina, němčina, ruština).

Náš vozový park se skládá z autobusů a minibusů značek Setra a Mercedes Benz průměrného věku 3 roky. Všechny autobusy jsou vybaveny GPS lokátory. Zákazníkovi poskytujeme přesné informace o poloze autobusu. Autobusy jsou standardně vybaveny bezpečnostními pásy na všech sedadlech, TV-DVD, klimatizací, lednicí, WC, mikrofonem pro průvodce, wifi internetovým připojením a dalšími prvky, které Vám zpříjemní cestování s námi.

Přeprava osob

Nabízíme přepravu osob v rámci celé Evropy luxusními autobusy značky SETRA a Mercedes-Benz s kapacitou v rozmezí max. 20 osob až max. 57 osob, dále pak i osobními vozy v kapacitách od 1 do 8 osob.

Průvodcovské služby

Na přání zákazníka jsme schopni zajistit průvodce pro přepravu našimi autobusy nebo osobními vozy po celé Evropě.

REFERENCE

KONTAKT

Jiří Pala

+420 605 228 607

Martin Pešek

+420 720 730 110

Fakturační údaje

WHITE TRANS s.r.o., Koťátkova 151, 164 00 Praha – Nebušice, IČ: 27219259, DIČ: CZ27219259

NAŠE AUTOBUSY

Ve vozovém parku máme v současné době autobusy a minibusy značek SETRA a Mercedes-Benz. Průměrný věk stáří autobusů jsou 3 roky. Všechny naše autobusy jsou vybaveny GPS lokátory. Jsme schopni zákazníkovi dát vždy přesné informace o poloze autobusu.

Dále jsou autobusy standardně vybaveny bezpečnostními pásy na všech sedadlech, TV-DVD, klimatizací, lednicí, WC, mikrofonem pro průvodce, wi-fi internetovým připojením a dalšími prvky výbavy, které Vám zpříjemní cestování s námi…