Nákladní doprava

 

VNITROSTÁTNÍ A MEZINÁRODNÍ NÁKLADNÍ DOPRAVA

 

White Trans je dynamická, rychle se rozvíjející společnost, která působí na evropském trhu od r. 1991.

V roce 2000 rozšířila svou nabídku o spediční služby a skladové haly (suché i chlazené).

Provozovna White Trans sídlí na vlastním oploceném pozemku ve Velkých Přílepech (3 km od letiště Václava Havla), kde jsou moderní správní budova, skladové prostory, dobře vybavená servisní hala a parkovací místa pro nákladní vozy a autobusy. Areál je pod stálým 24hodinovým monitorovacím kamerovým systémem. V nočních hodinách bezpečnost zajišťuje strážní služba.

V současnosti disponujeme tahači značky VOLVO a Mercedes-Benz, které jsou non-stop monitorovány systémem GPS. Návěsy s maximální kapacitou 66 europalet mohou díky dělícím přepážkám přepravovat zároveň mražené i suché zboží.

BALÍKOVÁ SLUŽBA

 

V rámci  „Balíkové služby“ Vám zajistíme kompletní servis přepravy méně objemných zásilek – balíků .

Vlastníme dodávky s kapacitou ložného prostoru od 1 do 8 europalet.

Úzce spolupracujeme se společností DPD Česká Republika , která je předním poskytovatelem expresních a balíkových služeb v Evropě.

ODTAH VOZŮ

 

V rámci služby „ODTAH“ Vám nabízíme:

  • odtah nepojízdného vozu
  • přepravu vozidel v rámci Evropy
  • zapůjčení – nákladní návěs plošinový

Pro bližší informace kontaktujte  +420 605 228 600

BDF KONTEJNERY

 

Disponujeme nákladními vozy značky VOLVO, které dokáží převážet všechny typy kontejnerů typu BDF.

Zásilková služba

Pro naše zákazníky zajišťujeme přepravu méně objemných zásilek v rámci České republiky a Evropy. Spolupracujeme s kurýrní službou DPD. Ve vozovém parku máme dodáveky značky Mercedes-Benz s kapacitou 1 – 8 paletových míst.

Nákladní doprava

Hlavní činností je přeprava zboží (mražené, chlazené, suché) na paletách. Disponujeme návěsy s maximální kapacitou 66 europalet. V návěsech můžeme díky dělícím příčkám přepravovat zároveň mražené a suché zboží. Zboží přepravujeme v rámci Evropy, převážně pak Německo, Francie, Benelux, Rakousko, Slovensko a Maďarsko. Na přání zákazníka přepravíme zboží v rámci celé Evropy. Dále disponujeme nákladními vozy značky VOLVO, které dokáží převážet všechny typy kontejnerů typu BDF.

Skladování

V našem areálu nabízíme skladovací prostory v různých skladových kapacitách s různým využitím. Disponujeme sklady suchými a chlazenými. Nabízíme skladování dlouhodobé i krátkodobé, které navazuje na kamionové přepravy.

KONTAKTY

Tomáš Nacvalač

+420 605 228 605

Ondřej Holub

+420 720 730 115

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Aleš Havlíček, Koťátkova 151, 164 00 Praha – Nebušice, IČ: 47583266, DIČ: CZ7212210104